Блог

Блог

Відгодівля молодняку cвиней Відгодівля молодняку свиней
Особливості харчування свиноматок, годівля поросят після відлучення, що і як потрібно робити. Яке харчування обрати та який раціон скласти.
Раціон свиней на відгодівлі Раціон свиней на відгодівлі
Раціон харчування свиней залежить від цілей фермера, віку і породи тварин, фінансових можливостей. Особливість будови тіла свиней в тому, що в них шлунок однокамерний, тож клітковину перетравлюють вони складніше. Тип годування може бути вологим чи сухим. Перший вважається традиційним, а другий – передбачає велику увагу на достатню кількість пиття.
Як правильно годувати свиней 3 Як правильно годувати свиней: поради фахівців
Якщо вигодовування свиней є не основним джерелом прибутку, багато аматорів в даній сфері припускаються прикрих помилок, що не дозволяють отримати повноцінний результат та зводять нанівець місяці праці. Тому навіть малим свиноводам варто розбиратися в питанні, як правильно годувати свиней, нюансах дозування, складу та вікових потребах своїх підопічних.
Рекомендації та поради, як годувати бройлерів Рекомендації та поради, як годувати бройлерів
Для багатьох господарств, що займаються птахівництвом в нашій державі, проблема співвідношення запланованих результатів та реального виходу готової продукції є найбільш серйозною, з огляду на недостатній приріст живої маси бройлерів. Вирішивши правильно питання, як годувати бройлерів, можна суттєво покращити показники та навіть зменшити витратну частину.
Як годувати свиней сухим кормом Особливості відгодівлі свиней із використанням сухого корму
У цій статті ми розберемося із основними проблемами, що виникають у фермерів під час відгодовування тварин, а також дізнаємося про тонкощі годування свиней комбікормами.