Співпраця

Співпраця

УМОВИ СПІВПРАЦІ:

  1. Після надходження заявки на співпрацю, наш працівник виїзджає на площадку клієнта , вивчає умови утримання тварин, відбирає взірці сировини клієнта.
  2. Через 2-3 дні ми надаємо клієнту комерційну пропозицію з рецептурами кормів для відгодівлі, з використанням наших добавок, та наші рекомендації по приведенню умов утримання тварин і технології годівлі до необхідних стандартів, що гарантують максимальну ефективність відгодівлі і отримання максимального прибутку клієнтом.
  3. Після згоди клієнта – підписуємо договір і починаємо працювати.
  4. На протязі роботи наші спеціалісти постійно моніторять виробничий процес, дотримання працівниками клієнта оптимальних кліматичних кондицій в тваринницьких приміщеннях, якість сировини, що закуповує клієнт, та якість готового корму . При необхідності і зміні якості сировини ми змінюємо рецептури готових кормів та інформуємо клієнта при необхідності про ті чи інші порушення технології годівлі.

На практиці , наприклад при відгодівлі бройлера – достатньо 2-3 посадок птиці для суттєвого покращення результатів і оптимізації процесу годівлі, що , в свою чергу , приносить вагоме збільшення прибутку підпиємства.

Залишились запитання?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами