ПП “Ефективна відгодівля тварин-захід”

Про нас

     Незалежно від того, чи Ви виготовляєте, чи використовуєте, чи продаєте комбікорми, у вас є можливість досягти найкращих результатів з допомогою компанії ТРАУ НУТРИШИН, яка є складовою всесвітньовідомої корпорації Нутреко (Nutreco).


     НУТРЕКО - це світовий лідер в сільському господарстві, який представлений у 80 країнах світу. продукція виготовляється більш, ніж на 120 заводах у 22 країнах світу. В склад корпорації входять такі світові лідери в галузі відгодівлі та селекції,як


          ТРАУ НУТРИШИН, ХЕНДРІКС, ЄВРОБРІД, ХАЙПОР, НАНТА, НОРІЯ та ін.


    Трау Нутришин пропонує продукцію та консультації у відповідності системи стандартів якості HACCP, за підтримки GMP/ISO сертифікації, а також суворої Гарантійної Системи Якості Нутреко. Використовується тільки краща сировина та ретельний контроль над кожним аспектом виробництва та постачання.

 

     В Україні Трау Нутришин пропонує премікси під торгівельною маркою МАКСКЕРЕ (MAXCARE). В преміксах Трау Нутришин використовується концепція "Зелена лінія" - біологічна альтернатива стимуляторам росту на рослинній основі.

     Після десятирічного дослідження, Трау Нутришин гарантує надійні результати, "тверде підгрунтя" для здорового кішківника  тварин.

 

    Рекомендовані показники поживності сировини: соєвий шрот - 46% сирого протеїну, шрот соняшника - 38%. Рецептури розробляються індивідуально, згідно бази сировини господарства, на підставі показників її поживності.

 

   Трау Нутришин представлена на українському ринку, як Трау Нутришин Укр.

   Офіційним дистрибютором в Україні являється наша компанія - ПП "Ефективна відгодівля тварин - Захід", директором якої є п. Рубінштейн Едуард Лейбович.

 

   Наша команда завжди готова надати всю необхідну інформацію і разом з Вами знайти  рішення будь-якої проблеми, повязанної з підбором оптимальної програми відгодівлі, рішення ветеринарних питань, а також вибору корму та поради в організації ферм.